HAKKIMIZDA

Dokuma kumaş binlerce yıldır insanlığın kullanımında, giyim kuşam ve süslenmesinde önemli bir yere sahiptir. Dokuma sektörü insanın doğasıyla özdeşleşmiş kumaşlar üreterek, sürekli olarak kendini güncellemiş ve yenilemiştir.

Dokuma makinalarında kullanılan Dokuma Tarağının çözgü ve atkı ile dansı dokuma makinasında kumaşın en iyi şekilde oluşumunu sağlar.
Kumaşın her ilmeğinde dokuma tarağının hassas dokunuşu ve etkisi vardır.

Çelik diş olarak dokuma tarağı  üretiminde en ince detaylara dikkat ederek, hassas bir şekilde yapmış olduğumuz dokunuşlarımızla, Siz değerli müşterilerimizin en iyi şekilde kullanacağı Dokuma taraklarını üretmekteyiz.

Çelik Diş  kurulduğu 1952 senesinden bu yana her türlü dokuma makinaları için istenilen ölçülerde yüksek kalite ve hassasiyette dokuma tarakları imal etmeye devam etmektedir.

İşimizde kazandığımız tecrübemiz, ileriye dönük hedefli fikirlerimiz, uzman kadromuz ve sürekli gelişen tekolojimiz ile her çeşitte yüksek kaliteli dokuma taraklarının üretimini en iyi şekilde yapabilmekteyiz.

Çelik diş dokuma tarakları, Sürekli ileriyi hedefleyen fikirleriyle ve genç, dinamik kadrosuyla Siz değerli müşterilerine uzun yıllar hizmet etmeye devam edecektir.

Çelik diş dokuma tarakları olarak, yüksek verimlilik ve en iyi kaliteyi müşterilerimizle buluşturmak genel prensibimiz olmuştur.

Kalitemiz sabit değerimizdir.

Reklamımız müşterilerimizin memnuniyetidir.

Katalog
BİZİ TAKİP EDİN!
BİZE ULAŞIN

ÇELİK DİŞ DOKUMA TARAK SANAYİ VE TİC. LTD. STİ.

Adres: Koçman Cad. 1. Sk. No:8
Bağcılar/İstanbul
Telefon: +90 212 651 96 71
Email: info@celikdis.com